گرافیک وب

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. گرافیک وب

گرافیک وب :

–  مجموعه ای از زیباترین و حرفه ای ترین قالب های لایه باز صفحات وب سایت ( قالب وب سایت )
–  طراحی استاندارد و قابل ویرایش در فتوشاپ
–  ۲۰ هزار فایل لایه باز در قالب ۸۶۶ پروژه
–  فشرده شده با حجم ۷۰ گیگ زیپ
–  جمع آوری شده از سایت بزرگ تم فارست
–  دسترسی به زیباترین و خلاقانه ترین طرح های لایه باز گرافیک وب سایت
–  در موضوعات مختلف: (فروشگاه های اینترنتی، پزشکی، خبری، هنری، آرایشی، خوراکی، ورزشی و …)


گرافیک وب یکی از مباحث نو و تازه در دنیاست و در کشور ما نیز به جرات می توان گفت هنوز چندان شناخته شده نمی باشد و بقدر کافی به آن پرداخته نشده است. اولین چیزی که وقتی کاربران وارد سایت میشوند به آن توجه میکنند جذابیت سایت و مرتب بودن آن است.

گرافیک وب ، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها ، چیدمان عناصر تصویری در سایت ، نوع و سایز قلم ها، رنگ قلم ها، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این دست را شامل میشود. برخی هم گرافیک وب را منحصر به طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی در سایت می دانند که از نظر متخصصین امر مواردی از این دست ، بخش ناچیزی از گرافیک وب بوده و جزئی از کل این مجموعه میباشد.


نقش و اهمیت توجه به گرافیک وب سایت ( قالب وب سایت ) :
–  هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی ، سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین خواهد شد.
–  وب سایت هایی که طراحی گرافیکی خوبی نداشته باشن بدون شک در انتقال پیام به مخاطب دچار مشکلات بسیاری خواهند شد.
–  یک وب سایت خوب وقتی خلق می گردد که حوزه طراحی گرافیک با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی درست را پیش روی خود داشته باشید. ( قالب وب سایت حرفه ای )
–  گرافیک نقش بارزی در جذب مخاطب در طراحی سایت دارد و اگر به درستی و بر طبق اصول طراحی سایت پیاده نشود می تواند وب سایت را به شکست دچار سازد.
–  جذابیت در طراحی گرافیک سایت نقش زیادی در همراه ساختن مخاطب با خود دارد. اگر ساخت سایت با جذابیت همراه باشد احتمال بازدید از سایر صفحات سایت توسط مخاطب افزایش یافته و این عمل به هیچ وجه از دید جستجوگر ها پنهان نخواهند ماند.

پکیج گرافیک وب پادشاه هنر مجموعه ای ارزشمند از زیباترین ، خلاقانه ترین و حرفه ای ترین قالب های لایه باز صفحات وب ، که جمع آوری شده از سایت بزرگ تم فارست ، می باشد. برای اجرای زیبا و طراحی متفاوت پروژه های گرافیک وب ( قالب وب سایت ) می توانید در کنار دانش و خلاقیت خود از امتیارات این پکیج جدید و ارزشمند نیز بهره مند شوید.

آلبوم کامل محصول : تمام پیش نمایش های محصول را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

امکان خرید اقساطی : جهت اطلاع از امکان خرید اقساطی همراه با تخفیفات نقدی، با ما تماس بگیرید.

درخواست دمو محصول : در صورت تمایل می توانید دمو و نمونه فایل های تست مرتبط با محصولات را قبل از خرید روی یک فلش مموری دریافت نموده و بررسی نمایید .

گارانتی و تضمین کیفیت محصول : ۵ سال گارانتی محصولات بدون قید و شرط ، شامل : ( کپی رایگان محصولات در صورت پاک شدن اطلاعات بدون قید و شرط )

 

 

 

قالب وب سایت web graphic گرافیک وب
فهرست